Palangos miestas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Palangos miestas

Virtualus miestas
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Prieš einant apsipirkt

Go down 
AutoriusPranešimas
Soksė
Psichologė
Soksė


Pranešimų skaičius : 105
Join date : 2008-05-31
Age : 31
Miestas : Vilnius

Prieš einant apsipirkt Empty
RašytiTemos pavadinimas: Prieš einant apsipirkt   Prieš einant apsipirkt EmptyAntr. 03 06 2008, 09:35

Realiame gyvenime Jūs parduotuvėje apsilankote kone kasdien, perkate maistą ir kita. Čia Jums nėra būtina apsilankyti kasdien, nes jei lankytumėtės čia kasdien ir vis kažką pirktumėte, kiltų tikrai nemaža sumaištis. Tačiau tai nereiškia, kad išvis galite čia nepasirodyti. Čia virtualus gyvenimas ir mums daiktų, o tiksliau maisto, reikia virtualiai. Tad tikiuosi, kad bent kartą į mėnesį Jūs čia apsilankysite. Jei ne, Jūsų veikėjas mirs iš bado, t.y. Jums gresia pašalinimas iš čia.

Jei kyla rimtų priežasčių, dėl kurių Jūs negalite visą mėnesį čia prisijungti, praneškite man. Galbūt padarysiu Jums išimti. Tačiau nepiktnaudžiaukite ir nemeluokite, nes jei sužinosiu, tai bus banas nieko nelaukiant.

Įsigytas prekes Jūs neprivalote įkelti į savo gyvenama vietą,nes gali kilti Jūsų gyvenamoj aplinkoj nemažas balaganas, tačiau jei Jus norite, įsigytas prekes galite įsikelti į savo gyvenamąjį būstą - tai nėra uždrausta.

Kainos dažniausiai turėtų būt parašytos prie prekių. Jei taip yra, tuomet iš savo sąskaitos pinigus minusuojate patys. Tačiau jei kaina nepateikta, tuomet tiesiog ateinate nusiperkate ir palaukiate, kol aš adminai kiek esate skolingi. Tuomet pateiktą sumą minusuojate banko sąskaitoje.

Kilus neaiškumams galite kreiptis į mane. Gero "shoppingo"
Atgal į viršų Go down
http://myspace.com/justucija
 
Prieš einant apsipirkt
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Prie einant pasilinksminti

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Palangos miestas :: Centras :: Prekybos centras-
Pereiti į: